Andy podlehlo i Kladnu, sestupuje do 2. ligy

Andy Liberec
V nedělní dohrávce nejvyšší futsalové soutěže podlehlo Andy Liberec SAT-ANu Kladno 3:4 a je definitivně prvním sestupujícím týmem. O tom, který další tým ho doprovodí do 2. ligy, se rozhodne až v posledních třech kolech a i když "nejblíž" k tomu má Delta Šumperk, zdaleka není rozhodnuto.
Andy Liberec podlehlo v neděli v podvečer kladenskému soupeři 3:4 a to znamená, že ani teoreticky se nemůže v nejvyšší soutěži zachránit. V posledních kolech tak bude hrát především o čest a také o to, aby se nezapsalo do statistik nějakým negativním rekordem.

Kladno po nedělní výhře vystoupalo na 20 bodů a je na sedmé pozici, na tu vytouženou šestou mu ale chybí již sedm bodů. Navíc Kladnem stíhaný Nejzbach Vysoké Mýto má ještě jeden zápas (středeční dohrávku proti Benago) k dobru, která pro něj nutně nemusí skončit nulovým ziskem.

Pokud se ptáte po statistikách z nejvyšší soutěže, tak ty jsou na našem webu, kromě nedělního souboje v Liberci, kompletní. Zjistíte z nich, že tabulku střelců stále vede chrudimský Brazilec Max, který nastřílel úctyhodných 40 branek, o jednu méně má Michal Seidler z Tanga Brno. Poté následuje propast 13 branek, než se v tabulce objeví s 26 góly další chrudimský hráč, Petr Vladyka.

Kompletní statistiky Chance Futsal ligy najdete zde