Euro zná první semifinalisty: Rusko a Portugalsko

Rusko futsal
Mistrovství Evropy 2014, nyní už bez české účasti, má na programu čtvrtfinálová utkání. Dvě se odehrála v pondělí, další dvě dramata čekají na fanoušky v úterý.
Jednu dramatickou zápletku a jeden jasně vyznívající souboj - to předvedla dvě pondělní čtvrtfinálová utkání na mistrovství Evropy. Portugalsko se v souboji proti Ukrajině dostalo do vedení po trefě Cardinala (toho mimochodem před ME sami Portugalci uvedli v soupisce jako hráče bez klubového angažmá!), na kterou reagovali Ukrajinci vyrovnáním Valenka. Krátce po změně stran ale Cardinal znovu poslal svůj celek do vedení a Portugalsko se stalo po výhře 2:1 prvním semifinalistou.

O tom kdo postoupí z večerného utkání se rozhodlo velmi rychle. Rusko totiž vedlo nad Rumunskem v 8. minutě už 3:0 a prakticky nebylo co řešit. Rumunsko se sice snažilo korigovat výsledek, ale na ruský celek nestačilo a i pro něj šampionát končí.

V úterý se hrají další dvě čtvrtfinálová utkání, která můžete sledovat na TV Eurosport a obě budou velmi zajímavá. V obou se představí soupeři českého celku ze skupiny, Chorvaté budou chtít potrápit Itálii, hru proti Španělům si tentokrát zkusí Slovinci.

Výsledky pondělních utkání


Ukrajina - Portugalsko 1:2 (1:1)
Branky: 13. Valenko - 3. Cardinal, 23. Cardinal.

Rumunsko - Rusko 0:6 (0:4)
Branky: 3. Robinho, 8. Šajachmetov, 9. Eder Lima, 16. Eder Lima, 34. Sergejev.

Program úterních utkání

Live na TV Eurosport

18:00 Itálie - Chorvatsko
20:30 Španělsko - Slovinsko