V pátek a v sobotu na Final four Poháru FACŘ

Pohár FAČR
Již tento pátek nás čekají semifinálová utkání Poháru FAČR. V halách v Heřmanově Městci a Chrudimi se odehrají dvě utkání, ve kterých se rozhodne o finalistech, kteří si to v sobotu večer v přímém televizním přenosu rozdají o cennou trofej.
Los semifinále proběhl rukou předseda Komise futsalu Otakara Mesteka v přímém přenosu během poločasové přestávky kvalifikačního utkání naší reprezentace proti Kazachstánu. A rozdělil týmy do zajímavých dvojic. V prvním semifinále se střetne Nejzbach Vysoké Mýto s plzeňským Interobalem a v tom druhém Benago s ERA-PACKem Chrudim.

Zvláštností letošní Final four je i fakt, že obě semifinále se hrají v různých městech. Z důvodu přetížení chrudimské haly se první semifinále odehraje v nedalekém Heřmanově Městci, kam se vrcholový futsal vrací po několikaleté přestávce, když zde v minulosti působil Torf Pardubice, kdysi tradiční účastník nejvyšší soutěže.

V jednání je zatím stream z utkání Benaga (to určit los jako domácí tým) proti ERA-PACKu Chrudim, což bude duel dvou aktuálně nejlepších domácích klubů, které vévodí Chance futsal lize. Sobotní finálový zápas bude vysílat v přímém přenosu stanice ČT Sport, čas výkopu je v sobotu ve 20:30 hod.