Futsalová Slavia se představila na utkání Synot ligy!

CEFC Slavia
Dobrá propagace futsalové Slavie a také celého našeho sportu! O přestávce sobotního utkání Synot ligy byl futsal jedním z hlavních témat na velkoplošné obrazovce stadionu v Edenu.
Sportovní příznivci mohli o přestávce sobotního utkání Synot ligy SK Slavia - Zbrojovka Brno (2:0) sledovat slavnostní akt, během něhož došlo k podpisu smlouvy futsalové Slavie s novým generálním partnerem, kterým se stala společnost CEFC. Ta je partnerem také "velké" Slavie a v minulých dnech se rozhodla vstoupit rovněž do futsalu. Za společnost CEFC China smlouvu podepsal prezident evropské divize Jaroslav Tvrdík a za futsalovou Slavii její předseda Daniel Kolman.

O této skutečnosti jsme vás informovali už v průběhu mistrovství Evropy a ta vzbudila ve futsalových kruzích velký ohlas. "Za klub SK Slavia Praha futsal chceme říci, že pro nás je obrovská čest a závazek, že si taková významná společnost jakou je CEFC, prostřednictvím pana Tvrdíka, zvolila za dalšího partnera právě náš futsalový klub," řekl na klubovém webu šéf Slavie Daniel Kolman.