Sparta srovnala sérii proti Nejzbachu!

Sklenář Havrda Nejzbach Sparta
Čtvrtý zápas série mezi Spartou a Nejzbachem rozhodl o tom, že souboj těchto dvou týmů se protáhne na maximální počet zápasů! Rozhodne se v pátém utkání v pátek ve Vysokém Mýtě.
Nejzbach nezačal utkání špatně, Kubátovým golem se ujal vedení, ale tentýž hráč si dal zanedlouho vlastní branku a tak se vlastně za stavu 1:1 začínalo od začátku. Sparta si v dalším průběhu první půle vytvářela více šancí, aktivní byl zejména Sláma a byl to právě on, kdo v poslední minutě poslal Spartu do vedení.

Domácí si sami přivodili na startu druhé půle komplikaci, když byl vyloučen Sop, nicméně domácí dokázali hru v oslabení zvládnout. Gerčák pak při šancích Jošta a Slámy svůj tým podržel, jednou mu pomohla i tyč. Ve 32. minutě prostřelil Sláma Gerčáka a zvýšil na 3:1, reakce Nejzbachu však byla rychlá. Vágner snížil na rozdíl jedné branky.

Šance byly na obou stranách a zápas spěl k dramatické koncovce. Minutu před koncem ale zhatil možnou snahu hostů o výrazný nápor Vágner. Za sražení Holečka viděl červenou kartu a tak na závěrečný tlak nedošlo. Sparta tak vyhrála 3:2 a vynutila si rozhodující pátý zápas série.

Sparta Praha - Nejzbach Vysoké Mýto 3:2 (2:1)
Stav série: 2:2.
Branky: 4. vlastní (Kubát), 20. Sláma, 32. Sláma (Rot) - 3. Kubát, 33. Vágner.
Sparta: Vozár, Mareš - Holeček, Sop, Doša, Vodecký, Havrda, Sláma, Hanzlík, Tichý, Rot, Jošt, Kubelka.
Vysoké Mýto: Gerčák, Simon - Formánek, Vladyka, Sklenář, Jeníček, Merkl, Vágner, Chmelík, Šabata, Vodrážka, Michalec, Kubát.