Antonín Hrdina se upsal Slavii na několik let

Hrdina-futsal-reprezentace
Velmi dobrá sezóna, která ho katapultovala až do reprezentace, vynesla pro Antonína Hrdinu novou dlouhodobou smlouvu v pražské Slavii. O jak dlouhý kontrakt se jedná však klubový web nezveřejnil.
Antonín Hrdina je odchovancem Slavie, který má ve sbírce úspěchů několik medailí juniorských soutěží. Výrazně se prosazuje i v sešívaném A-týmu a zkraje roku byl v hledáčku trenéra národního týmu Tomáše Neumanna, který o něj stál do nominace pro mistrovství Evropy. Tehdy Hrdina ale procházel testy ve fotbalovém Slovanu Liberec, od jara se ale opět naplno věnuje futsalu a tak má za sebou premiéru v dresu se lvíčkem na prsou proti Turecku.

"Antonín se stal výraznou oporou našeho týmu a především v play-off na sebe velmi výrazně upozornil. Proto bylo logické, že o něj bude zájem z konkurenčních klubů. Já jsem rád za způsob, jakým Tonda k věci přistoupil. Jeho jasnou prioritou bylo nadále oblékat sešívaný dres. Proto nebylo komplikované se dohodnout," řekl k podpisu smlouvy předseda futsalové Slavie Daniel Kolman na klubovém webu.