Výsledky úterních přípravných utkání

Hradec Žabinští Vlci
V úterý se hrála trojice přípravných utkání, ve kterých ligové týmy testovaly svou formu týden před startem nejvyšší soutěže. Šlágrem byl souboj Benaga s Interobalem Plzeň.
Ve Zruči se o výsledky utkání rozhodovalo už v prvním poločasu. Interobal se sice držel na "dostřel", v 16. minutě snižoval Abrahám z penalty na 3:2. Jenže těsně před poločasem zvýšil Leo a po změně stran se trefil již jen Diego, takže domácí brali výhru 5:2.

V Hradci šli sice druholigoví Žabinští Vlci do vedení, Hradec pod taktovkou bývalého reprezentačního trenéra Michala Stříže byl aktivní, jen koncovka se mu nedařila. Až pár vteřin před poločasem se poprvé dostali domácí do vedení. Brněnský celek sázel na dlouhé výhozy brankáře, v průběhu druhé půle snížil na 3:2 a mohl i vyrovnat, jenže poslední slovo měli domácí. V poslední minutě zvýšili náskok a vyhráli 4:2.

Slabých chvilek v závěru první půle litují v Třinci. Prohráli jí 0:4 a zlepšený výkon po změně stran stačil jen na korekci výsledku na 4:5.

Úterní přípravná utkání ligových týmů:

Benago Zruč n/S. - Interobal Plzeň 5:2 (4:2)
Branky: 1. vlastní (Holý), 11. Leo (Kovács), 14. Diego (Andre), 20. Leo (Andre), 38. Diego (Andre) - 4. Abrahám (Stejskal), 16. Abrahám (p.k.).

Mados Hradec Králové - Žabinští Vlci Brno 4:2 (2:1)
Branky: Habrman, Jelínek, Semerád, Fenc - Kratochvíl, Hansl.

FC Torun - SKP Ocel Třinec 5:4 (4:1)
Branky hostů: 2 Kalfas, Sierota, Buryan.