Češi mají zastoupení ve čtyřech kvalifikačních skupinách!

Černý rozhodčí
Nejen naši hráči se chytají na sobotní start kvalifikačních skupin o postup na ME 2018. Máme totiž zastoupení i na poli rozhodčích a delegátů!
Že naši hráči nastoupí k prvnímu utkání kvalifikace hrané v kazašském Almaty v sobotu proti Dánsku, o tom jsme již psali. Ale zastoupení našeho futsalu na mezinárodní scéně bude mnohem širší!

Ondřej Černý
Mezinárodně ostřílený sudí Ondřej Černý již je v ukrajinském Kyjevě, kde se budou ve skupině C odehrávat utkání domácího týmu, Belgie, Chorvatska a Černé hory. Půjde o velmi vyrovnanou skupinu a náš rozhodčí zasáhne hned do prvního sobotního utkání Chorvatsko - Černá Hora, který bude jako hlavní řídit se slovenským kolegou Lukášem Peškem.

Jan Kresta
V Turecku se na sobotní zahájení kvalifikační skupiny G připravuje český sudí Jan Kresta. Zde se střetne domácí Turecko, Rusko, Slovensko a Francie. I zde jde náš zástupce do akce hned první den bojů, spolu s Polákem Tomaszem Frankem bude pískat souboj Rusko - Francie.

Radek Lobo
Bývalý mezinárodní rozhodčí a dnes delegát UEFA Radek Lobo vyrazil téměř souběžně s českou reprezentací také na východ, do Gruzie. V Tbilisi se kromě domácích představí také Itálie, Bělorusko a Nizozemsko.

Jak vidíte, podpis českého futsalu je zřetelný ve více než polovině ze sedmi kvalifikačních skupin… Všem držíme palce!