Benago stále žije, zasypalo Slavii hned v úvodu

Salák Slavia Benago
I přes statečný odpor pražského týmu v závěru utkání dotáhlo Benago středeční domácí utkání k vítěznému konci a vynutilo si tak pokračování série. Po výhře 8:5 se oba týmy střetnou ve čtvrtém utkání v sobotu v Praze.
Beni Simitči (trenér Benaga): „Na palubovce bylo takové Benago, jaké jsem si představoval. Slavia sice korigovala, ale bylo to ve chvíli, kdy jsme nechodili naplno do soubojů, abychom se nezranili nebo nevykartovali. Bylo to na můj pokyn, protože v sobotu nás čeká další zápas této série.
V prvním poločase jsme jasně ukázali, jak umíme hrát, a hrát už tak budeme, protože hráči konečně pochopili, o co jde. Nyní máme za sebou jeden krok, ale musíme se rychle vrátit na zem a připravit se na sobotní utkání stejně kvalitně jako na třetí zápas série a potvrdit svou kvalitu.“

Martin Brychta (trenér Slavie): „Utkání rozhodl jeho samotný začátek. Upozorňoval jsem hráče, že jak v prvním, tak v druhém utkání mělo Benago v prvních minutách velký tlak a chtělo zápas rozhodnout hned v úvodu. To se mu v prvních dvou duelech nepodařilo, jelikož jsme dobrými obrannými zákroky, a i s trochou štěstí, šance soupeře přestáli. Tentokrát to bohužel bylo od našich hráčů trochu vlažnější a Benago co si vytvořilo, to mu tam spadlo. Do druhého poločasu už jsme nepostavili Zárubu, který si sám řekl, že chce být pošetřen kvůli zranění. Nicméně já věřil i hráčům, kteří čekali na svou šanci na lavičce, že mohou zápas zdramatizovat, což nakonec dokázali. Škoda osmého gólu, který jsme Benagu také darovali my sami.

Benago Zruč n/S. - Slavia Praha 8:5 (5:1)
Branky: 2. Vnuk (Marcelo), 4. Saul, 5. Pimpolho (Belej), 9. Saul (Vnuk), 15. Vnuk, 23. Saul, 29. Simitči (pen.), 37. Pimpolho - 12. Novotný (Salák), 28. Hrdina, 30. Míča (Směřička), 33. Směřička (Hrdina), 34. Wojnar (Brychta).
Benago: Cristiano, Bezstarosti - Simitči, Belej, Rodek, Vnuk, Gabčo, Brahimi, Pimpolho, Marcelo, Victor, Saul, Hora, Diego.
Slavia: Vahala, Garčár - Brychta, Záruba, Novotný, Salák, Lištván, Oliva, Směřička, Homola, Míča, Hrdina, Matějka, Wojnar.