Slavia přivádí nového trenéra, je jím Srb Veljkovič

Veljkovič
Pamatujete si na Tango Brno z jara 2011? Jeho dres tehdy oblékal Srb Nenad Veljkovič a v 15 zápasech nastřílel soupeřům 11 branek - což není vůbec špatná bilance. Právě on se v těchto dnech stal novým trenérem pražské Slavie!
Fakta, že Nenad Veljlkovič (nar. 18.08.1983) zná prostředí a domluví se česky, jsou natolik výmluvná, že jeho obsazení do role trenéra předního českého klubu dává logiku. "S trenérem Veljkovicem byl klub ve spojení poměrně dlouhou dobu a byl kandidátem na člena realizačního týmu již v minulosti. Nyní přichází do klubu a dostane prostor ukázat své kvality," vysvětluje web pražského klubu.

Pozitivní je, že Veljkovič má do trenérské práce chuť a v minulých letech nepodcenil ani sebevzdělávání. "Teprve třiatřicetiletý trenér s velkými profesními ambicemi má za sebou několik trenérských zkušeností s hvězdami tohoto oboru. V Barceloně pracoval několik týdnů s Marcem Carmonem, spolupracoval a učil se od Ivana Bozoviče, jenž je trenérem národního týmu Makedonie, nebo v nedávné době ve Finsku pracoval s Mico Martičem."

Slavia již aktuálně zahájila přípravu na novou sezónu, budeme sledovat, jak se jejímu novému trenérovi bude dařit.