Ve středečních přípravách vysoko vítězili favorité

míč
Dvě přípravná utkání ligových klubů se hrála ve středu večer a v obou případech se podařilo zvítězit favoritům. Týmy z nejvyšší soutěže se výrazně prosadily proti svým soupeřům.
Démoni Česká Lípa si pozvali na středeční večer celek Tiradores Ústí n/L. , který je účastníkem ústeckého krajského přeboru a s přehledem si s protivníkem poradil.

Démoni Česká Lípa - Tiradores Ústí n/L. 14:2 (3:1)
Branky: 2. Rott (Fichtner), 10. Švec (Kořínek), 23. Cagaň (Švec), 24. Fichtner (Kotek), 30. Mažári (Kotek), 32. Rott (Fichtner), 32. Fichtner (Havrda), 34. Švec (Mažári), 36. Kořínek (Švec), 37. Kotek (Fichtner), 37. Fichtner (Havrda), 39. Havrda (Fichtner), 40. Mažári (Kořínek), 40. Švec (Kořínek) - 19. Kolátor (Dvořák), 31. Dvořák (Komárek).
Démoni: Sochůrek, Kirov - Hrdlička, Cagaň, Mažári, Švec, Havrda, Fichtner, Rott, Kotek, Kořínek.


U souboje se čekalo, jak si domácí Svarog Teplice, připravující se na start v nejvyšší soutěži, poradí s jedním z předních celků 2. ligy-západ, ale svěřenci trenéra Mukanova se vytáhli a vysoko zvítězili

Svarog Teplice - Zlej sen Liberec 8:2 (4:1)
Branky Teplic: Baran (Jean Carlos), Nene (Lucas Borges), Černý (Nene), Jemelianov (Černý), Nene (Jean Carlos), Vyleta (Jean Carlos), Černý (Kulhánek), Černý (Baran).