Třinec výhody domácího prostředí nevyužil, Mýtu podlehl

Bucciol Třinec
Vysokou porážkou skončil pro třinecké oceláře úterní televizní duel proti Nejzbachu Vysoké Mýto. Třígólovou ztrátu domácí "nabrali" už v prvním poločasu, jejich konto zatížily i branky hostů při neúspěšné power play.
Pro domácí to byl zápas, kterým si měli bodově pomoci odpoutat se od posledních dvou míst ligové tabulky a získat druhou výhru v této sezóně. Nahrávala jim i statistika, neb Nejzbach na podzim na hřištích soupeřů nebodoval, jenže nakonec bylo vše jinak.

Třinec nasadil Petera Pecha, bývalého brankáře slovenské repre do 21 let, ale ani ten svému celku nepomohl. Do přestávky třikrát kapitulovala když krátce po obrátce vstřelil čtvrtý gól Jiráský, zdálo se být rozhodnuto.

Domácí v závěru zkusili power play, ale nebyli v ní úspěšní a nakonec vysoko prohráli 2:7.

SKP Ocel Třinec - Nejzbach Vysoké Mýto 2:7 (0:3)
Branky: 29. Kantor (Polášek), 39. Opluštil (Polášek) - 15. Novák (Sklenář),15. Vladyka (Jošt), 18. Jiráský, 24. Jiráský (Sklenář), 32. Gerčák, 33. Sklenář (Gerčák), 40. Štanglica (P. Novotný).