Španělsko zná účastníky finálové série!

Barcelona
VIDEO - Ve Španělsku dospěla ligová soutěž do svého finále a semifinálové série se nevyžádaly víc, než minimální počet utkání. Inter Movistar i FC Barcelona jsou účastníky finále, kterým stačila dvě utkání k postupu.
Věřte tomu nebo ne, ale nejlepší evropská liga se hraje v play-off pouze na dvě vítězná utkání, až finále je potřeba soupeře pokořit třikrát. Madridský Movistrar a FC Barcelona jdou vyřazovací částí soutěže zatím bez zaváhání. A co je také důležité - oba účastníci finálové série si zajistili postup do UEFA Futsal Champions league, což je nezanedbatelný fakt.

Movistar zdolal ve dvou zápasech Jaén, což je velice kvalitní tým bez ohledu na to, že je ve španělské špičce relativně krátce. Barcelona měla zvučného soupeře v týmu Murcie, která smutní nejen z vyřazení, ale také kvůli tomu, že u týmu po 17 letech skončil trenér Duda.

Kdy začne finále? Jak jsme uvedli, hraje se na tři vítězná utkání, první dva souboje se budou hrát na palubovce Movistaru, který vyhrál základní části soutěže. Ten první odstartuje ve čtvrtek 7. června 2018 a celou sérii budou přenášet tři televizní stanice: Teledeporte, Esport3 a Eurosport 2 (španělská mutace).

Podívejte se na sestřihy druhých semifinálových utkání!


Jaén Paraíso Interior - Inter Movistar 3:5


El Pozo Murcia - FC Barcelona 2:4