Dnes se naplno rozjede VARTA futsal liga

logo varta liga
ODKAZ NA STREAM - Po dvou ochutnávkách v podobě úterního a čtvrtečního utkání se v pátek odehrají zbývající čtyři duely prvního kola naší nejvyšší futsalové soutěže. Nejvíce pozornosti je upřeno do Plzně, kde se střetne domácí Interobal s mistrovským ERA-PACKem Chrudim.
Označovat zápas, který by byl z dnešního ligového programu nejatraktivnější, by bylo pověstným nošením dříví do lesa. Kapitán reprezentace Lukáš Rešetár dnes nastoupí proti klubu, ve kterém získal deset titulů a ve kterém také navlékal kapitánskou pásku. Zkrátka souboj Interobalu Plzeň, jediného klubu „silné šestky“, který se neopírá o zahraniční hráče, s ERA-PACKem Chrudim, láká hodně pozornosti.

Utkání se hraje v hale plzeňské Lokomotivy od 20:00 hod. a jako jediný z dnešního programu ho můžete sledovat v livestreamu na webu www.LSTV.cz. Vývoj ostatní zápasů pak bude přenášen v textové podobě na Onlajny.com.

I ve zbývajících zápasech úvodního kola si ale fanoušek může najít témata, která ho zaujmou. Například souboj nováčků v hale ostravského VŠB bude mít patřičný náboj, v hlavním městě zase uvidíme, jestli Slavia hodila za hlavu výsledkově ne právě ideální přípravu. A v souboji Svarogu s Mělníkem uvidíme, jestli Středočeši dobře vykročili za svým cílem, kterým je postup do play-off.


Program pátečních utkání 1. kola VARTA futsal ligy

20:00 Interobal Plzeň - ERA-PACK Chrudim (SH Lokomotiva Plzeň) - LIVE STREAM, textový online
20:00 VŠB Ostrava - Bazooka Uherské Hradiště (SH VŠB-TU Ostrava) - textový online
20:30 Slavia Praha - Helas Brno (SH Slavia Praha-Eden) - textový online
20:30 Svarog Teplice - Olympik Mělník (MSH Teplice) - textový online