Kam šli hráči Gardenline? Vavrek ve Slavii, Rodrigo ve 2. lize…

Vavrek Gardenline
Je to zkrátka nejdiskutovanější téma aktuálních dnů. Úvahy se přenesly z tématu, zda bude klub pokračovat, do roviny kam zamíří hráči. A že těch kvalitních v Gardenline bylo dost a dost! A konec litoměřického klubu může paradoxně dát odpovědět na to, kdo na jaře postoupí do nejvyšší soutěže!
I když futsalový informační systém není dokonalý, pokud si k němu sednete, dokážete z něj „dostat“ informace o tom, kam hráči z Gardenline zamíří. Řadu případů již veřejnost zná; Radim Záruba už stihnul v dresu Slavie odehrát ligové utkání, Michal Jiráský již bojoval za Nejzbach. Včera jsme přinesli rozhovor s Václavem Kubíčkem, který o tématu také hovořil, Bazooka Uherské Hradiště se pochlubila, že její novou posilou je Ivan Šarkózy.

Ale jsou zde i další přesuny. Do druholigového Rapidu Ústí nad Labem zamířilo trio hráčů Rodrigo Taverna, Dalibor Slepčík a Lukáš Krok. Trenér ústeckého klubu, legendární Martin Dlouhý, tak bude mít velký přetlak v sestavě a aktuální lídr 2. ligy-západ se mění ve velikého favorita na postup!

Přehlédnout nejde ani to, že brankář širšího kádru reprezentace Johan Vavrek zamířil za Zárubou a je již registrován jako hráč pražské Slavie! A i ERA-PACK Chrudim má po rozpadu rivala k dispozici jednoho svého navrátilce, Vítězslav Hrubý se totiž vrací jako kmenový hráč mistrovského klubu…

Kam odešli hráči Gardenline Litoměřice?
Radim Záruba - Slavia Praha
Johan Vavrek - Slavia Praha
Vítězslav Hrubý - ERA-PACK Chrudim (konec hostování)
Michal Jiráský - Nejzbach Vysoké Mýto (konec hostování)
Rodrigo Taverna - Rapid Ústí nad Labem
Václav Kubíček - Amor Lazor Vyškov (konec hostování)
Dalibor Slepčík - Rapid Ústí nad Labem
Ivan Šarkózy - Bazooka Uherské Hradiště
Lukáš Krok - Rapid Ústí nad Labem

Chybí vám v přehledu zahraniční hráči? Felipe, Fabricio, Rafael a Douglas aktuálně figurují mezi registrovanými hráči Slavie Praha, nicméně předpokládáme, že ti v domácích soutěžích nezůstanou a zamíří za dalším angažmá. U domácích hráčů je rovněž možné, že v klubech, které zde uvádíme, nezůstanou a opět se posunou dál.