Chrudim dnes na Slavii, čeká se zajímavý souboj

Koudelka Chrudim
ODKAZ NA STREAM | Repríza finále z roku 2017 se na dnešek chystá v hale pražské Slavie. Od 19:30 hod. se zde střetnou domácí "sešívaní" s ERA-PACKem Chrudim. Souboj je dohrávkou 10. kola VARTA futsal ligy a sledovat ho můžete buď z tribuny, nebo u livestreamu na serveru www.lstv.cz.
Slavii budou v utkání chybět Martin Směřička a distancovaný Radim Záruba. „Nehrajeme proti silným týmům dobře,“ připouští před úterním utkáním kapitán Slavie Jan Homola. „Ale chceme to změnit, i když nás čeká nejlepší klub domácí historie,“ respektuje sílu soupeře.

I chrudimský trenér Conde respektuje soupeře, v sobotu sledoval souboj Slavie s plzeňským Interobalem. „Po dlouhé době bez mistrovského zápasu nás nyní čekají tři duely krátce za sebou,“ říká. „Poslední dva týdny jsme zapracovali na fyzické přípravě, vyzkoušeli si nové varianty útoků, které chceme využít v play-off. Zápas se Slavií bude skvělou možností na otestování věcí v praxi, a především k návratu do herního tempa."

Během utkání čeká na fanoušky akce, kterou propagujeme i na banneru na našem webu (klikni zde). Budou si moci prohlédnout mistrovský pohár a zapojit se do soutěže na sociálních sítích, ve které budou moci vyhrát dres svého oblíbeného klubu. Slavia také připraví již tradiční losování vstupenek - tentokrát ceny věnuje společnosti Český svaz projektů a Fotbalservis.cz. Diváci tak budou moci vyhrát předplatné časopisů nebo míče Adidas.

Souboj začíná v 19:30 hod. sledovat v livestreamu ho můžete zde.