České Budějovice vyhrály Superpohár 2. lig

Dynamo
VIDEO | V sobotu večer se v Českých Budějovicích střetly před zraky futsalové generality týmy, které dokázaly v této sezoně zvítězit ve svých skupinách druhé nejvyšší soutěže. Domácí Dynamo porazilo oslabený Nejzbach Vysoké Mýto 5:1 a získalo Superpohár. Velké pocty se dostalo vítězům o den později, kdy je na trávníku přivítalo "mateřské" fotbalové Dynamo před mistrovských zápasem proti Pardubicím.
Nejzbach přijel na jih Čech oslabený a podle toho vypadal i začátek zápasu. Pouzar s Radouchem stanovili brzy dvougólové vedení domácích. Za hosty ale do přestávky v 16. minutě snížil J. Gerčák.

Po přestávce sahal Nejzbach po vyrovnání, ale klíčový moment přišel ve 29. minutě, kdy Jasanský vstřelil třetí branku, čímž Dynamo uklidnil. V závěru už jen korigovali skóre Radouch a Hačka.

Dynamo PCO České Budějovice - Nejzbach Vysoké Mýto 5:1 (2:1)
Branky: 2. Pouzar (Radouch), 6. Radouch (Hric), 29. Jasanský (Radouch), 37. Radouch (Hric), 37. Hačka (Hric) – 16. J. Gerčák (Rosůlek).
České Budějovice: Jasenský - Pouzar, Benát Lengyel, Hačka, Peterek, Pecka, Jasanský, Radouch, Hric, Hrbáč.
Vysoké Mýto: Špinar (4. Šimon) - Rosůlek, Jeníček, Vágner, Lipavský, Jiráský, J. Gerčák, Židik.