Obě první semifinále v televizních přenosech!

stream kamera
Těšíte se na začátek semifinálových sérií? My také a spolu s námi se na zajímavé duely mohou chystat také televizní diváci. Obě první semifinálová utkání totiž na programu ČT Sport nabídne Česká televize v přímých přenosech. Jen nad začátkem "sparťanského" přenosu se ještě vznáší otazník.
Aktuálně ještě nevíme, kdo bude tvořit semifinálové dvojice, protože čtvrtfinálové souboje Slavia - Plzeň a Chrudim - Mělník jsou ještě rozehrané, byť jejich vývoj dává tušit, jak dopadnou. I když stát se může cokoliv…

Co se ale nezmění, je fakt, že vítěz základní části Svarog Teplice a druhý v pořadí Sparta Praha budou svá první utkání semifinálových sérií hrát doma. A právě do jejich hal zamíří v příštím týdnu kamery České televize.

Ve čtvrtek 25. dubna se v teplické představí od 20:10 hod. domácí Svarog, televizní přenos na ČT Sport začíná ve 20:00 hod. Pravděpodobným soupeřem domácích bude Slavia, která vede nad Plzní 2:0 na zápasy - ale ještě není dobojováno.

O den později, tedy v pátek 26. dubna, bude mít výhodu domácího prostředí v první semifinále pražská Sparta, výkop utkání je plánovaný na 20:15 hod. Česká televize ale má ve svém programu začátek přenosu ve 20:40 hod., futsalovému duelu předchází přenos z mezistátního hokejového utkání.

Tak si na zmíněné dva přenosy v příštím týdnu udělejte čas, bude to stát za to!