Vrátí se opora Svarogu zpátky do Portugalska?

Daniel Ramos Svarog
Daniel Ramos, jeden ze základních kamenů sestavy Svarogu Teplice, se po sezóně možná vrátí do Portugalska. Článek s tímto obsahem zveřejnil renomovaný web ZonaTecnicaFutsal.com. Pro Severočechy, kteří se netají ambicemi získat ligový titul, by to bylo pro příští sezónu oslabení sestavy.
Takže pojďme k tomu, co včera psal většinou dobře informovaný web ZonaTecnicaFutsal.com. Krátký článek hovoří o tom, že v případě 31 letého futsalisty je vše připraveno k tomu, aby se vrátil do klubu Viseu 2001. Daniel se před rokem podílel na postupu zmíněného týmu do 1. portugalské ligy, byl jeho nejlepším střelcem, když ve 34 zápasech vstřelil 32 branek.

Daniel Ramos poté zamířil do Rumunska, v Imperial Wet ale odehrál jen dva zápasy, v říjnu se přesunul do Teplic. Před několika týdny Viseu 2001 uhájil příslušnost v nejvyšší portugalské soutěži, když na tom měl velký podíl bývalý hráč Benaga André Galvao; ten vstřelil 17 gólů a připsal si nejvíc asistencí v celé soutěži - 21.

Trenér Viseu 2001 Paulo Fernandes už skládá sestavu pro příští sezónu a podle ZonaTecnicaFutsal.com by se mu Daniel Ramos hodil, protože z předchozí spolupráce se dobře znají. A navíc zmiňovaný Galvao již oznámil přestup do Leoes Porto Salvo, takže důrazný hráč by se klubu hodil. Jak se celá situace bude vyvíjet, to uvidíme v příštích týdnech a měsících.