Pohár SFČR zná los osmifinále, chybí v něm Helas

míč
Pondělí se dalo označit za den věnovaný pohárové soutěži. Po poledni proběhl v sídle FAČR los osmifinálových dvojic a navíc se večer dohrávalo poslední utkání krajské části. V něm došlo k překvapení, když druholigový tým Žabinských Vlků porazil ligový Helas Brno 4:1!
Pohárové osmifinále nabídne zajímavou sestavu týmů. Například Benfica Hlinsko, hrající „jen“ krajský přebor Pardubického kraje, přivítá vysokoškoláky ze Zlína. Futsalový svátek nastane v týmu Termitů Loket, ke kterým dorazí ligový celek českolipských Démonů.

Zajímavé složení týmů mají „východní“ dvojice utkání (osmifinále je poslední částí soutěže, kde se týmy dělí na východ a západ), protože z osmi celků je jen jeden účastník nejvyšší soutěže, ERA-PACK Chrudim. Zato „západ“ nabídne hned tři "prvoligové" bitvy!

Utkání osmifinále Poháru SFČR (co zkratka znamená, jste se dozvěděli ve Futsal magazinu č. 1) se mají odehrát od 26. do 30. září 2019, což je již příští týden. Ligové týmy z toho nebudou mít radost, protože až ve čtvrtek 26. září se jim vrátí reprezentanti z Turnaje 4 zemí.


Los osmifinále Poháru SFČR 2019

Západ
Sparta Praha - Olympik Mělník
Slavia Praha - Dynamo PCO České Budějovice
Termiti Loket - Démoni Česká Lípa
Interobal Plzeň - Svarog FC Teplice

Východ
Pramen Havlíčkův Brod - Flamengo Hradec Králové
Žabinští Vlci Brno - Gamaspol Jeseník
Benfica Hlinsko - VŠSK Univerzita Zlín
Baník Ostrava - ERA-PACK Chrudim