Chomutov vs. Ústí: kdo zůstane bez ztráty?

2. liga západ
Zkraje týdne jsme vás informovali o zajímavém vývoji ve 2. lize-západ, kde byly v čele čtyři kluby se šestibodovým ziskem. A dva z nich se nyní postaví proti sobě! Zajímavé může být i jediné páteční utkání, severočeské derby mezi Libercem a Jabloncem. Jistotou je, že na poslední pozici zůstane Interobal B, který je bez bodu a v tomto kole má volno.
Čtvrté kolo začne jediným pátečním zápasem, ve kterém se střetnou Pampuch Liberec s GMM Jablonec. „Hodně se těším, je to derby!“ hlásá na klubovém webu jabloneckých Petr Mečíř, nejlepší střelec soutěže. „Určitě je zajímavé, že nastoupíme v naší hale jako hosté, ale měla by to být naše výhoda. Jsme tady zvyklí, takže doufám, že potvrdíme, že tady každých čtrnáct dní hrajeme pěkný futsal a tři body zůstanou doma.“ Liberecký tým totiž sehraje „své“ utkání v jablonecké hale, jak jste jistě ze slov opory GMM pochopili.

Vedoucí Kladno se vydá na palubovku Jeriga. „Čeká nás asi jeden z nejtěžších zápasů sezóny,“ říká na klubovém facebookovém profilu útočník Václav Koc. „Soupeř, jako je Kladno, nám ukáže, jak na tom jsme. Základem bude přistoupit k utkání stejně zodpovědně, jako v prvním poločasu s Chotěboří. Na obou stranách bude hodně hráčů, kteří hráli 1. ligu a to se určitě podepíše na stylu obou týmů,“ vysvětluje před sobotním utkáním.

I druhý sobotní duel slibuje drama, Chomutov přivítá Rapid Ústí, který patří k velkým favoritům na postup do nejvyšší soutěže. V neděli se pak hrají dvě utkání, Chotěboř hostí Turnov, Malibu pak přivítá pražské Wizards. Všechna utkání můžete sledovat v textových přenosech na webu Onlajny.com.


Program 4. kola 2. ligy-západ

pátek 18.10.2019
20:30 Pampuch Liberec - GMM Jablonec (MSH Jablonec n/N.)

sobota 19.10.2019
19:30 Baník Chomutov - Rapid Ústí n/L. (MSH Chomutov)
20:00 Jerigo Plzeň - FK Kladno (SH Lokomotiva 3, Plzeň)

neděle 20.10.2019
18:00 Boca Chotěboř - Dalmach Turnov (SH Jiskra Havl.Brod)
20:30 Malibu Mladá Boleslav - Wizards DDM Praha (MSH Ml. Boleslav)