Ve 2. lize-západ dva týmy zvítězily s nulou

Rapid Usti
Kdyby se ve druhé nejvyšší soutěži volila sestava kola, jistě by byl na místě brankáře přetlak. Dva týmy totiž dokázaly vyhrát bez inkasované branky, navíc skóre 1:0 při výhře Kladna v Plzni ukazuje, že gólman měl na vítězství velký podíl.
Když se ve 12. minutě utkání Jerigo Plzeň - FK Kladno trefil hostující Čurda, nikdo netušil, že to byla zároveň poslední branka zápasu! „V kariéře jsem zažil v nejvyšší soutěži i bezbrankovou remízu, ale je fakt, že jediný gól při futsalu se opravdu vidí málokdy,“ vysvětloval pro Denik.cz hostující trenér Jiří Veselý. Jeho tým v dalším průběhu utkání podržel především brankář Tetour. „Byl opravdu fantastický, bylo neuvěřitelné, co všechno chytil. Navíc kluci bránili hodně zodpovědně,“ chválil Veselý, jehož tým má plný počet bodů, přesto je na třetí příčce tabulky.

Vedoucí Jablonec hrál v severočeském derby proti Liberci a dokázal si výhrou 3:0 udržet vedoucí postavení ve druholigové tabulce. O tři góly dokázalo vyhrát také druhý ústecký Rapid, který vyhrál v Chomutově 7:4.


4. kolo 2. ligy-západ

Pampuch Liberec - GMM Jablonec 0:3 (0:1)
Branky:
Mečíř Jan 2, Mazánek Tomáš;

Jerigo 1994 Plzeň - FK Kladno 0:1 (0:1)
Branky:
Čurda Jan;

Baník Chomutov - Rapid Ústí n/L. 4:7 (1:2)
Branky:
Dolechek Danyil 2, Tykal Tomáš, Minařík Petr - Hrdý Radek 3, Jelínek Tomáš 2, Mosna Guirelli Guilherme, Gajdoš Martin;

Malibu Mladá Boleslav - Wizards DDM Praha 1:3 (1:1)
Branky:
Rudzan Ondřej - Urych Šimon 2, Bellada Václav;

Boca Chotěboř - Dalmach Turnov 5:2 (1:1)
Branky:
Moravec Miloš 2, Staněk Ondřej, Kratochvíl Jiří, Novotný Pavel - Špína Marcel 2;