Michal Mareš: Hrát o minutu déle, vyrovnali bychom!

Mareš Michal Chrudim
Chrudim chtěla ukončit sérii již ve třetím utkání, ale nepovedlo se. Michal Mareš, který patří ve finále k nejlepším hráčům, po utkání říkal, že při soupeři stálo štěstí v koncovce.
"Do čeho kopli, to jim tam spadlo," popsal svůj pocit z utkání Michal Mareš, který si v jeho průběhu připsal jednu asistenci u branky bratra Romana, po které Chrudim vyrovnávala na 3:3. Byly to klíčové chvíle zápasu, jenže domácí pak o vedení zase přišli. "Vyrovnali jsme, oni pak začali hrát power-play a my jsme zase dostali takový divný gól," mířil kriticky do defenzivní práce svého týmu.

Domácí totiž neměli v utkání štěstí. Několikrát rozezvučeli brankovou konstrukci a řada jejich střeleckých pokusů se mezi tyče nevešla, v zápasových statistikách byla aktivnější. Jenže hraje se na góly. Do vedení chtěl jít ERA-PACK po vyrovnání na 3:3, jenže místo vytouženého vedení přišla další rána - Rodrigův gól na 3:4. "Vytvořili jsme si šance, ale byla škoda že se Teplice trefily na rozdíl dvou gólů." To zřejmě utkání rozhodlo, Chrudim snížila až v závěru utkání Rešetárem. "Kdybychom hráli tak o minutu déle, tak bychom opět dokázali vyrovnat," věří zkušený hráč.

Michal Mareš se netají tím, že chtěl již v pátek sezónu ukončit. "Jsme zklamaní. Nejen já jsem si myslel, že dnes vyhrajeme - ale byli jsme na omylu," byl po utkání zklamaný. Nicméně nejen on, ale i jeho spoluhráči věří, že sezóna pro ně skončí již v úterý po zápase na teplické palubovce.