Italové a Rusové mají svůj ligový videomagazín

Calcio
Tento článek slouží spíše jako upozornění a odkaz na zajímavá videa, která vznikají jednak v Itálii a také v Rusku. Tato mnohaminutová informační videa přinášejí přehled aktuálního kola futsalové soutěže a jsou opravdu velmi zajímavá.
Jistě, tyto dvě země nejsou průkopníky videí z futsalu, tím je jednoznačně Španělsko, které již několik let přináší po každém ligovém kole sestřih ze všech utkání své nejvyšší soutěže. V Itálii a v Rusku se ale vedení soutěže rozhodla z podobných videí udělat jakýsi magazín, který snese nejpřísnější měřítka.

Z obou navíc můžete nasát atmosféru nejvyšších soutěží předních futsalových zemí a lze srovnávat např. s naší Chance Futsal ligou. Té sice podobné videopřehledy chybí, ale např. v kvalitě hal můžeme s Itálií směle soupeřit. I když uznáváme, že to není zdaleka to nejdůležitější měřítko.

Než vám přineseme odkazy na oba magazíny (je potřeba si je na zadané stránce spustit), ještě vás chceme informovat, že jsme aktualizovali náš přehled futsalových přenosů. Jde jak o utkání vysílaná na internetu, tak i v běžně dostupných televizích, což jsou pro nás ČT4, Novasport a Eurosport. K internetovým vysíláním jsme přidali i přenosy z polské ligy, naopak stále neuveřejňujeme odkazy na vysílání z italské soutěže. Tamní internetové TV neumožňují sledovat utkání z počítačů připojených mimo území Itálie.

Videomagazín z ruské Superligy najdete zde


Videomagazín z italské ligy najdete zde