Vyhledávání:
eFotbal Extra
Reklama
Fotbal v TV
nenalezen zadny zaznam
Reklamní sdělení
Reklama
Víkendové výsledky juniorských lig U-16 a U-18
AKTUALIZOVÁNO - Čtvrtými turnaji pokračovaly tento víkend ligové soutěže týmů U-16 a U-18. Přinášíme vám kompletní výsledky, které se zrodily v řadě soubojů ve čtyřech halách.
Utkání 4. turnajů juniorských lig
1. liga U-18 - západ
neděle 9.1.2011 - SH Chomutov
Sparta Chomutov - Slavia Praha 0:4
Balticflora Teplice - Bohemians 1905 1:3
Sparta Chomutov - Bohemians 1905 2:5
Balticflora Teplice - Slavia Praha 0:9
Sparta Chomutov - Balticflora Teplice 5:3
sobota 8.1.2011 - SH VŠ Plzeň
Indoss Plzeň - Torf Pardubice 7:2
Olympik Mělník - Benago Zruč n/S. 2:0
Indoss Plzeň - Benago Zruč n/S. 6:0
Olympik Mělník - Torf Pardubice 5:1
Indoss Plzeň - Olympik Mělník 3:4
1. liga U-18 - východ
sobota 8.1.2011 - SH Vysoké Mýto
Nejzbach V. Mýto - ERA-PACK Chrudim 1:8
Nejzbach V. Mýto - VŠB Ostrava 3:4
ERA-PACK Chrudim - Delta Šumperk 4:4
Nejzbach V. Mýto - Delta Šumperk 5:2
ERA-PACK Chrudim - VŠB Ostrava 5:2
neděle 9.1.2011 - SH Stars Třinec
Likop Třinec - Tango Brno 5:4
CC Jistebník - Helas Brno 4:1
Likop Třinec - Helas Brno 5:2
CC Jistebník - Tango Brno 4:1
Likop Třinec - CC Jistebník 1:4
1. liga U-16 - západ
neděle 9.1.2011 - SH Chomutov
Sparta Chomutov - Slavia Praha 4:1
Balticflora Teplice - Bohemians 1905 0:5
Sparta Chomutov - Bohemians 1905 2:2
Balticflora Teplice - Slavia Praha 2:4
Sparta Chomutov - Balticflora Teplice 5:0
sobota 8.1.2011 - SH VŠ Plzeň
Indoss Plzeň - Torf Pardubice 3:1
Olympik Mělník - Benago Zruč n/S. 3:4
Indoss Plzeň - Benago Zruč n/S. 3:3
Olympik Mělník - Torf Pardubice 11:3
Indoss Plzeň - Olympik Mělník 2:9
1. liga U-16 - východ
sobota 8.1.2011 - SH Vysoké Mýto
09:00 Nejzbach V. Mýto - ERA-PACK Chrudim 1:0
10:40 Nejzbach V. Mýto - VŠB Ostrava 12:2
11:30 ERA-PACK Chrudim - Delta Šumperk 2:10
14:00 Nejzbach V. Mýto - Delta Šumperk 2:3
14:50 ERA-PACK Chrudim - VŠB Ostrava 3:3
neděle 9.1.2011 - SH Stars Třinec
Likop Třinec - Tango Brno 2:5
CC Jistebník - Helas Brno 3:6
Likop Třinec - Helas Brno 3:5
CC Jistebník - Tango Brno 2:7
Likop Třinec - CC Jistebník 5:3
10. ledna 2011 - eFutsal.cz | Foto: Dana Šubová
Komentáře na téma: Víkendové výsledky juniorských lig ...
celkem 0 komentářů
|
||
Komentáře k článkům mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Registrace |
- Juniorskými mistry jsou týmy FTZS Liberec a Slavie (10.02.)
- O víkendu pokračovaly juniorské soutěže (16.12.)
- Krajský přebor v kategoriích U13 a U15 v Plzeňském (24.10.)
- V hráčích je velký potenciál, věří trenér chrudimských (24.02.)
- Juniorské ligy znají vítěze, radují se v Helasu a ve (04.02.)
- Podívejte se na video z juniorského turnaje v Brně (27.11.)
- Výsledky úvodních turnajů juniorských lig (24.11.)
- Juniorské soutěže se vracejí k celostátnímu modelu (03.08.)
- Známe juniorské mistry, uspěl Chomutov a Plzeň (06.02.)