registrace
přihlášení
Jméno:
Heslo:
Zpravodajství
On-line přenosy
Kalendář
Futsalové přenosy
Facebook
Akademický futsal
FUTSALOVÉ STATISTIKY
Vyhledávání:
eFotbal Extra
Kapitán Svarogu Claudio v Teplicích končí
Datum:
24.08.
|
Autor: Vít Muzikář
Diego Fogaca opouští Spartu
Datum:
05.08.
|
Autor: Vít Muzikář
Proč jde Plzeň na Slavii, a ne na Spartu?
Datum:
04.05.
|
Autor: Vít Muzikář
Podívejte se na první díl pořadu eFutsal Talk
Datum:
23.04.
|
Autor: eFutsal
Reklama
Fotbal v TV
nenalezen zadny zaznam
»
TV program
Reklamní sdělení
Reklama
VÝBĚR SOUTĚŽE
Nevybráno
---------------------------
Reprezentace
Reprezentace U-21
---------------------------
1. liga futsalu
2. liga-západ
2. liga-východ
---------------------------
Divize A
Divize B
Divize C
Divize D
Divize E
Divize F
---------------------------
Pohár FAČR
Mládež
Turnaje
HISTORIE
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
ZPRAVODAJSTVÍ
1. FUTSAL LIGA
AKTUÁLNÍ KOLO
VÝSLEDKY A LOS
TABULKY
MUŽSTVA A HRÁČI
ROZHODČÍ
VIDEA
REPREZENTACE
A-TÝM
U-21
U-19
ŽENY
2. LIGA - VÝCHOD
2. LIGA - ZÁPAD
NIŽŠÍ SOUTĚŽE
DIVIZE A
DIVIZE E
DIVIZE F
KP JIŽNÍ MORAVA
KP STŘEDNÍ ČECHY
POHÁR FAČR
PLAY-OFF 2018
JUNIORSKÉ SOUTĚŽE
TRENÉRSTVÍ FUTSALU
ZAHRANIČÍ
LIGA MISTRŮ
INFORMACE
PROGRAM UTKÁNÍ
TURNAJE
FOTOGALERIE
ME 2018
ČLÁNKY
ÚČASTNÍCI ME
TABULKY SKUPIN
Rss kanály
eFutsal.cz
eFotbal.cz
premiership.cz
CF Radobýl Litoměřice
Česká republika
Profil
Soupiska
Výsledky
Statistiky
Články
Historie
2014/2015
»
2. liga-západ
2013/2014
»
2. liga-západ
2012/2013
»
2. liga-západ
2011/2012
»
2. liga-západ
2010/2011
»
2. liga-západ
2009/2010
»
Přípravná utkání
»
2. liga-západ
část
datum
domácí
hosté
výsledek
1. kolo
02.10.09
Andy Liberec
CF Radobýl Litoměřice
9:6
2. kolo
09.10.09
CF Radobýl Litoměřice
FC Arsenal Benešov
5:2
3. kolo
18.10.09
SK Indoss Plzeň
CF Radobýl Litoměřice
8:5
4. kolo
30.10.09
CF Radobýl Litoměřice
K-Pedros Tábor CF
2:5
5. kolo
06.11.09
RSC Čechie Slaný
CF Radobýl Litoměřice
3:4
6. kolo
13.11.09
CF Radobýl Litoměřice
Balticflora United Teplice
4:2
7. kolo
20.11.09
Alfa Liberec
CF Radobýl Litoměřice
4:7
8. kolo
27.11.09
CF Radobýl Litoměřice
FK Mladá Boleslav - futsal
3:3
9. kolo
06.12.09
FC Dalmach Turnov
CF Radobýl Litoměřice
8:2
10. kolo
09.12.09
Slavia TU Liberec
CF Radobýl Litoměřice
5:3
11. kolo
11.12.09
CF Radobýl Litoměřice
SK Kladno
4:2
12. kolo
08.01.10
CF Radobýl Litoměřice
Andy Liberec
10:3
13. kolo
15.01.10
FC Arsenal Benešov
CF Radobýl Litoměřice
7:6
14. kolo
22.01.10
CF Radobýl Litoměřice
SK Indoss Plzeň
3:4
15. kolo
30.01.10
K-Pedros Tábor CF
CF Radobýl Litoměřice
3:4
16. kolo
05.02.10
CF Radobýl Litoměřice
RSC Čechie Slaný
11:7
17. kolo
14.02.10
Balticflora United Teplice
CF Radobýl Litoměřice
4:9
18. kolo
19.02.10
CF Radobýl Litoměřice
Alfa Liberec
6:4
19. kolo
05.03.10
FK Mladá Boleslav - futsal
CF Radobýl Litoměřice
5:4
20. kolo
12.03.10
CF Radobýl Litoměřice
FC Dalmach Turnov
3:0
21. kolo
19.03.10
CF Radobýl Litoměřice
Slavia TU Liberec
8:5
22. kolo
26.03.10
SK Kladno
CF Radobýl Litoměřice
6:3
Semif. 1
05.04.10
SK Indoss Plzeň
CF Radobýl Litoměřice
7:6
Semif. 2
11.04.10
CF Radobýl Litoměřice
SK Indoss Plzeň
5:6
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku
Další informace