registrace
přihlášení
Jméno:
Heslo:
Zpravodajství
On-line přenosy
Kalendář
Futsalové přenosy
Facebook
Akademický futsal
FUTSALOVÉ STATISTIKY
Vyhledávání:
eFotbal Extra
Kapitán Svarogu Claudio v Teplicích končí
Datum:
24.08.
|
Autor: Vít Muzikář
Diego Fogaca opouští Spartu
Datum:
05.08.
|
Autor: Vít Muzikář
Proč jde Plzeň na Slavii, a ne na Spartu?
Datum:
04.05.
|
Autor: Vít Muzikář
Podívejte se na první díl pořadu eFutsal Talk
Datum:
23.04.
|
Autor: eFutsal
Reklama
Fotbal v TV
nenalezen zadny zaznam
»
TV program
Reklamní sdělení
Reklama
VÝBĚR SOUTĚŽE
Nevybráno
---------------------------
Reprezentace
Reprezentace U-21
---------------------------
1. liga futsalu
2. liga-západ
2. liga-východ
---------------------------
Divize A
Divize B
Divize C
Divize D
Divize E
Divize F
---------------------------
Pohár FAČR
Mládež
Turnaje
ZPRAVODAJSTVÍ
1. FUTSAL LIGA
AKTUÁLNÍ KOLO
VÝSLEDKY A LOS
TABULKY
MUŽSTVA A HRÁČI
ROZHODČÍ
VIDEA
REPREZENTACE
A-TÝM
U-21
U-19
ŽENY
2. LIGA - VÝCHOD
2. LIGA - ZÁPAD
NIŽŠÍ SOUTĚŽE
DIVIZE A
DIVIZE E
DIVIZE F
KP JIŽNÍ MORAVA
KP STŘEDNÍ ČECHY
POHÁR FAČR
PLAY-OFF 2018
JUNIORSKÉ SOUTĚŽE
TRENÉRSTVÍ FUTSALU
ZAHRANIČÍ
LIGA MISTRŮ
INFORMACE
PROGRAM UTKÁNÍ
TURNAJE
FOTOGALERIE
ME 2018
ČLÁNKY
ÚČASTNÍCI ME
TABULKY SKUPIN
Rss kanály
eFutsal.cz
eFotbal.cz
premiership.cz
FC Démoni Česká Lípa
Česká republika
Profil
Soupiska
Výsledky
Statistiky
Články
Historie
2022/2023
»
1. Futsal liga
2021/2022
»
1. Futsal liga
2020/2021
»
1. FUTSAL liga
2019/2020
»
VARTA futsal liga
2018/2019
»
VARTA futsal liga
»
Přípravná utkání
2017/2018
»
Přípravná utkání
»
VARTA futsal liga
2016/2017
»
Přípravná utkání
»
Chance futsal liga
2015/2016
»
Chance futsal liga
2014/2015
»
2. liga-západ
2013/2014
»
2. liga-západ
»
Pohár FAČR
2012/2013
»
Přípravná utkání
»
Chance Futsal liga
2011/2012
»
Přípravná utkání
»
2. liga-západ
»
Pohár FAČR
2010/2011
»
Divize A
2009/2010
»
Divize A
část
datum
domácí
hosté
výsledek
zákl. část
14.09.12
FC Benago Zruč n/S.
Démoni Česká Lípa
7:1
zákl. část
22.09.12
FK ERA-PACK Chrudim
Démoni Česká Lípa
16:2
zákl. část
25.09.12
Démoni Česká Lípa
FC Tango Brno
4:7
zákl. část
05.10.12
FC Balticflora Teplice
Démoni Česká Lípa
4:0
zákl. část
19.10.12
Nejzbach Vysoké Mýto
Démoni Česká Lípa
5:4
zákl. část
27.10.12
Démoni Česká Lípa
SK Indoss Plzeň
0:5
zákl. část
10.11.12
Démoni Česká Lípa
SK Slavia Praha
1:9
zákl. část
20.11.12
Helas Brno
Démoni Česká Lípa
3:3
zákl. část
24.11.12
Démoni Česká Lípa
FK SAT-AN Kladno
3:4
zákl. část
30.11.12
Bohemians 1905
Démoni Česká Lípa
11:3
zákl. část
08.12.12
Démoni Česká Lípa
Torf Pardubice
5:6
zákl. část
15.12.12
Démoni Česká Lípa
FC Benago Zruč n/S.
2:7
zákl. část
04.01.13
Démoni Česká Lípa
FK ERA-PACK Chrudim
0:11
zákl. část
11.01.13
FC Tango Brno
Démoni Česká Lípa
11:4
zákl. část
19.01.13
Démoni Česká Lípa
FC Balticflora Teplice
3:6
zákl. část
03.02.13
SK Slavia Praha
Démoni Česká Lípa
8:2
zákl. část
09.02.13
Démoni Česká Lípa
Nejzbach Vysoké Mýto
4:6
zákl. část
15.02.13
SK Indoss Plzeň
Démoni Česká Lípa
7:5
zákl. část
02.03.13
Démoni Česká Lípa
Helas Brno
4:12
zákl. část
08.03.13
FK SAT-AN Kladno
Démoni Česká Lípa
6:3
zákl. část
15.03.13
Démoni Česká Lípa
Bohemians 1905
6:9
zákl. část
22.03.13
Torf Pardubice
Démoni Česká Lípa
10:1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku
Další informace