registrace
přihlášení
Jméno:
Heslo:
Zpravodajství
On-line přenosy
Kalendář
Futsalové přenosy
Facebook
Akademický futsal
FUTSALOVÉ STATISTIKY
Vyhledávání:
eFotbal Extra
Kapitán Svarogu Claudio v Teplicích končí
Datum:
24.08.
|
Autor: Vít Muzikář
Diego Fogaca opouští Spartu
Datum:
05.08.
|
Autor: Vít Muzikář
Proč jde Plzeň na Slavii, a ne na Spartu?
Datum:
04.05.
|
Autor: Vít Muzikář
Podívejte se na první díl pořadu eFutsal Talk
Datum:
23.04.
|
Autor: eFutsal
Reklama
Fotbal v TV
nenalezen zadny zaznam
»
TV program
Reklamní sdělení
Reklama
VÝBĚR SOUTĚŽE
Nevybráno
---------------------------
Reprezentace
Reprezentace U-21
---------------------------
1. liga futsalu
2. liga-západ
2. liga-východ
---------------------------
Divize A
Divize B
Divize C
Divize D
Divize E
Divize F
---------------------------
Pohár FAČR
Mládež
Turnaje
2. LIGA - VÝCHOD
AKTUÁLNÍ KOLO
TABULKY
VÝSLEDKY A LOS
MUŽSTVA A HRÁČI
ZPRAVODAJSTVÍ
1. FUTSAL LIGA
AKTUÁLNÍ KOLO
VÝSLEDKY A LOS
TABULKY
MUŽSTVA A HRÁČI
ROZHODČÍ
VIDEA
REPREZENTACE
A-TÝM
U-21
U-19
ŽENY
2. LIGA - VÝCHOD
2. LIGA - ZÁPAD
NIŽŠÍ SOUTĚŽE
DIVIZE A
DIVIZE E
DIVIZE F
KP JIŽNÍ MORAVA
KP STŘEDNÍ ČECHY
POHÁR FAČR
PLAY-OFF 2018
JUNIORSKÉ SOUTĚŽE
TRENÉRSTVÍ FUTSALU
ZAHRANIČÍ
LIGA MISTRŮ
INFORMACE
PROGRAM UTKÁNÍ
TURNAJE
FOTOGALERIE
ME 2018
ČLÁNKY
ÚČASTNÍCI ME
TABULKY SKUPIN
Rss kanály
eFutsal.cz
eFotbal.cz
premiership.cz
SKP Ocel Třinec
Česká republika
Profil
Soupiska
Výsledky
Statistiky
Články
Historie
2019/2020
»
2. liga-východ
2018/2019
»
2. liga-východ
2017/2018
»
Přípravná utkání
»
VARTA futsal liga
2016/2017
»
Chance futsal liga
»
Přípravná utkání
2015/2016
»
2. liga-východ
2014/2015
»
Chance futsal liga
»
Přípravná utkání
2013/2014
»
2. liga-východ
2012/2013
»
2. liga-východ
2011/2012
»
2. liga-východ
2010/2011
»
Přípravná utkání
»
Jetbull Futsal liga
2009/2010
»
2. liga-východ
2008/2009
»
2. liga-východ
»
Př. utkání
»
Pohár ČMFS
2007/2008
»
Př. utkání
»
2. liga-východ
2006/2007
»
2. liga-východ
část
datum
domácí
hosté
výsledek
1. kolo
27.09.19
Tatran Baracuda Jakubčovice
SKP Ocel Třinec
3:7
2. kolo
04.10.19
SKP Ocel Třinec
VŠB TU Ostrava
8:1
3. kolo
12.10.19
SK Amor Lazor Vyškov
SKP Ocel Třinec
5:2
4. kolo
18.10.19
SKP Ocel Třinec
SKUP Olomouc
5:6
5. kolo
25.10.19
AC Gamaspol Jeseník
SKP Ocel Třinec
5:4
6. kolo
01.11.19
SKP Ocel Třinec
VŠSK futsal Zlín
12:1
7. kolo
09.11.19
ASM Dolní Loučky
SKP Ocel Třinec
5:6
8. kolo
17.11.19
SKP Ocel Třinec
FC Tango Hodonín B
5:5
9. kolo
23.11.19
Žabinští Vlci Brno
SKP Ocel Třinec
3:1
10. kolo
29.11.19
SKP Ocel Třinec
SK Ferram Opava
2:2
11. kolo
06.12.19
Baník Ostrava
SKP Ocel Třinec
4:7
12. kolo
13.12.19
SKP Ocel Třinec
Tatran Baracuda Jakubčovice
7:5
13. kolo
20.12.19
VŠB TU Ostrava
SKP Ocel Třinec
10:1
14. kolo
10.01.20
SKP Ocel Třinec
SK Amor Lazor Vyškov
3:5
15. kolo
19.01.20
SKUP Olomouc
SKP Ocel Třinec
5:3
16. kolo
24.01.20
SKP Ocel Třinec
AC Gamaspol Jeseník
1:6
17. kolo
02.02.20
VŠSK futsal Zlín
SKP Ocel Třinec
7:6
18. kolo
07.02.20
SKP Ocel Třinec
ASM Dolní Loučky
6:3
19. kolo
21.02.20
FC Tango Hodonín B
SKP Ocel Třinec
11:2
20. kolo
28.02.20
SKP Ocel Třinec
Žabinští Vlci Brno
6:1
21. kolo
06.03.20
SK Ferram Opava
SKP Ocel Třinec
4:4
22. kolo
13.03.20
SKP Ocel Třinec
Baník Ostrava
-:-
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku
Další informace