2. liga-západ

Los a výsledky soutěže

» strana
1. kolo
27.09. 20:30 Jablonec Kladno 2:4
28.09. 18:30 Chomutov Jerigo 7:3
29.09. 18:00 Chotěboř Liberec 5:3
29.09. 20:00 Rapid Ústí Interobal B 7:2
29.09. 19:00 Turnov Malibu 2:3
2. kolo
04.10. 20:00 Kladno Wizards 7:4
04.10. 20:30 Liberec Turnov 6:3
04.10. 20:00 Interobal B Jablonec 1:8
05.10. 19:30 Chomutov Chotěboř 7:2
06.10. 17:30 Malibu Rapid Ústí 2:6
3. kolo
11.10. 19:30 Wizards Interobal B 2:1
12.10. 20:00 Jerigo Chotěboř 5:2
13.10. 19:00 Turnov Chomutov 8:5
13.10. 20:30 Jablonec Malibu 8:4
12.11. 19:00 Rapid Ústí Liberec 7:4
4. kolo
18.10. 20:30 Liberec Jablonec 0:3
19.10. 20:00 Jerigo Kladno 0:1
19.10. 19:30 Chomutov Rapid Ústí 4:7
20.10. 18:00 Chotěboř Turnov 5:2
20.10. 20:30 Malibu Wizards 1:3
5. kolo
25.10. 20:30 Jablonec Chomutov 9:8
25.10. 20:00 Kladno Interobal B 5:4
25.10. 19:30 Wizards Liberec 4:2
26.10. 20:00 Rapid Ústí Chotěboř 8:5
27.10. 19:00 Turnov Jerigo 4:5
6. kolo
01.11. 17:30 Jerigo Interobal B 10:3
02.11. 17:00 Chomutov Wizards 6:3
03.11. 20:30 Malibu Kladno 0:6
03.11. 19:00 Turnov Rapid Ústí 4:8
03.11. 20:00 Chotěboř Jablonec 2:4
7. kolo
08.11. 20:00 Kladno Liberec 10:4
08.11. 19:30 Wizards Chotěboř 2:0
08.11. 20:30 Jablonec Turnov 8:4
08.11. 20:00 Interobal B Malibu 10:6
09.11. 20:00 Rapid Ústí Jerigo 6:3
8. kolo
15.11. 20:30 Liberec Interobal B 6:10
16.11. 18:00 Chomutov Kladno 1:2
16.11. 19:00 Jerigo Malibu 2:1
17.11. 20:00 Rapid Ústí Jablonec 5:2
17.11. 19:00 Turnov Wizards 6:4
9. kolo
22.11. 20:30 Jablonec Jerigo 5:3
22.11. 20:00 Kladno Chotěboř 3:2
23.11. 20:00 Malibu Liberec 3:3
23.11. 20:00 Interobal B Chomutov 7:2
24.11. 17:30 Wizards Rapid Ústí 6:5
10. kolo
29.11. 20:30 Jablonec Wizards 2:4
30.11. 17:00 Chomutov Malibu 2:6
30.11. 19:00 Jerigo Liberec 8:3
01.12. 18:00 Chotěboř Interobal B 4:7
01.12. 19:00 Turnov Kladno 7:2
11. kolo
06.12. 20:00 Kladno Rapid Ústí 2:6
06.12. 20:30 Liberec Chomutov 6:13
06.12. 19:30 Wizards Jerigo 6:3
06.12. 20:00 Interobal B Turnov 8:7
07.12. 20:30 Malibu Chotěboř 1:1
12. kolo
13.12. 20:30 Liberec Chotěboř 4:5
13.12. 20:00 Kladno Jablonec 4:2
14.12. 19:00 Jerigo Chomutov 8:3
15.12. 17:30 Interobal B Rapid Ústí 1:10
15.12. 19:30 Malibu Turnov 5:3
» strana
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace