VÝBĚR SOUTĚŽE
2. LIGA - VÝCHOD ZPRAVODAJSTVÍ
Rss kanály

2. liga-východ

Los a výsledky soutěže

» strana
1. kolo
27.09. 20:00 Jeseník Hodonín B 0:5
27.09. 19:30 Baník VŠB Ostrava 4:7
27.09. 20:30 Jakubčovice Třinec 3:7
28.09. 20:00 Vyškov Opava 6:0
28.09. 19:15 Žabinští Vlci Olomouc 4:6
28.09. 20:00 D. Loučky Zlín 5:8
2. kolo
04.10. 20:30 Jakubčovice Vyškov 3:5
04.10. 20:30 Opava Jeseník 5:0
04.10. 20:00 Třinec VŠB Ostrava 8:1
05.10. 20:00 Zlín Žabinští Vlci 1:5
06.10. 19:00 Hodonín B D. Loučky 8:4
06.10. 19:00 Olomouc Baník 4:1
3. kolo
11.10. 20:00 Baník Zlín 3:8
11.10. 20:00 D. Loučky Opava 4:2
11.10. 20:00 VŠB Ostrava Olomouc 4:8
11.10. 20:00 Jeseník Jakubčovice 0:5
12.10. 20:00 Vyškov Třinec 5:2
12.10. 19:15 Žabinští Vlci Hodonín B 6:1
4. kolo
18.10. 20:30 Jakubčovice D. Loučky 9:6
18.10. 20:00 Třinec Olomouc 5:6
18.10. 20:30 Opava Žabinští Vlci 2:7
18.10. 20:30 Hodonín B Baník 5:7
19.10. 20:00 Vyškov Jeseník 5:0
19.10. 20:00 Zlín VŠB Ostrava 8:3
5. kolo
24.10. 18:30 Olomouc Zlín 7:1
25.10. 20:00 VŠB Ostrava Hodonín B 6:2
25.10. 20:00 Jeseník Třinec 5:4
25.10. 20:00 Baník Opava 7:3
26.10. 19:15 Žabinští Vlci Jakubčovice 9:4
26.10. 20:00 D. Loučky Vyškov 9:9
6. kolo
01.11. 20:00 Třinec Zlín 12:1
01.11. 20:30 Jakubčovice Baník 1:2
01.11. 20:30 Opava VŠB Ostrava 2:10
01.11. 20:00 Jeseník D. Loučky 7:0
02.11. 20:00 Vyškov Žabinští Vlci 2:6
03.11. 19:00 Hodonín B Olomouc 6:6
7. kolo
08.11. 20:00 VŠB Ostrava Jakubčovice 5:4
08.11. 20:00 Baník Vyškov 2:4
09.11. 20:00 Zlín Hodonín B 6:2
09.11. 19:15 Žabinští Vlci Jeseník 1:1
09.11. 20:00 D. Loučky Třinec 5:6
10.11. 20:00 Olomouc Opava 10:4
8. kolo
15.11. 20:00 Jakubčovice Olomouc 3:8
15.11. 20:00 Opava Zlín 3:7
15.11. 20:30 Jeseník Baník 4:5
16.11. 20:00 D. Loučky Žabinští Vlci 11:2
16.11. 19:00 Vyškov VŠB Ostrava 5:3
17.11. 18:00 Třinec Hodonín B 5:5
9. kolo
22.11. 20:00 VŠB Ostrava Jeseník 3:5
22.11. 20:00 Baník D. Loučky 11:2
23.11. 19:15 Žabinští Vlci Třinec 3:1
24.11. 19:00 Olomouc Vyškov 5:4
24.11. 19:00 Hodonín B Opava 7:3
24.11. 20:00 Zlín Jakubčovice 5:1
10. kolo
29.11. 20:30 Jakubčovice Hodonín B 3:5
29.11. 20:00 Třinec Opava 2:2
29.11. 20:00 Jeseník Olomouc 3:6
30.11. 20:00 D. Loučky VŠB Ostrava 4:3
30.11. 19:00 Vyškov Zlín 2:4
30.11. 19:15 Žabinští Vlci Baník 9:6
11. kolo
06.12. 20:30 Opava Jakubčovice 8:3
06.12. 20:00 VŠB Ostrava Žabinští Vlci 6:4
06.12. 20:30 Hodonín B Vyškov 6:7
06.12. 19:30 Baník Třinec 4:7
08.12. 19:00 Olomouc D. Loučky 11:5
08.12. 20:00 Zlín Jeseník 3:5
12. kolo
13.12. 20:00 Třinec Jakubčovice 7:5
13.12. 20:30 Hodonín B Jeseník 6:12
13.12. 20:00 VŠB Ostrava Baník 7:2
13.12. 20:30 Opava Vyškov 5:2
14.12. 20:00 Zlín D. Loučky 10:8
15.12. 19:00 Olomouc Žabinští Vlci 5:8
» strana
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace