Vyhledávání:
eFotbal Extra
Reklama
Fotbal v TV
nenalezen zadny zaznam
Reklamní sdělení
Reklama
1. LNFS
Los a výsledky soutěže
1. kolo | ||||
---|---|---|---|---|
09.09. | 20:30 | Santa Coloma | Movistar | 0:4 |
09.09. | 21:15 | Cartagena | Zaragoza | 4:3 |
09.09. | 21:00 | Manacor | Lobelle | 1:2 |
09.09. | 20:45 | Torrejón | Barcelona | 2:3 |
10.09. | 18:30 | Segovia | Benicarló | 4:3 |
10.09. | 16:15 | Azkar Lugo | Ribera | 3:3 |
10.09. | 13:00 | Puertollano | Murcia | 2:3 |
10.09. | 18:00 | Talavera | Triman Navarra | 4:0 |
2. kolo | ||||
---|---|---|---|---|
16.09. | 20:30 | Triman Navarra | Santa Coloma | 7:3 |
16.09. | 21:00 | Murcia | Segovia | 4:4 |
16.09. | 21:00 | Movistar | Puertollano | 2:3 |
16.09. | 21:00 | Barcelona | Azkar Lugo | 9:0 |
16.09. | 21:00 | Zaragoza | Torrejón | 2:2 |
17.09. | 18:00 | Lobelle | Talavera | 2:0 |
17.09. | 18:30 | Ribera | Manacor | 4:1 |
17.09. | 13:00 | Benicarló | Cartagena | 3:5 |
4. kolo | ||||
---|---|---|---|---|
20.09. | 21:00 | Barcelona | Manacor | 5:2 |
30.09. | 21:00 | Murcia | Torrejón | 4:3 |
30.09. | 20:45 | Talavera | Santa Coloma | 3:2 |
30.09. | 21:00 | Movistar | Cartagena | 6:2 |
30.09. | 20:30 | Triman Navarra | Segovia | 1:1 |
01.10. | 18:30 | Benicarló | Azkar Lugo | 3:1 |
01.10. | 16:15 | Lobelle | Puertollano | 3:3 |
01.10. | 13:00 | Zaragoza | Ribera | 1:2 |
3. kolo | ||||
---|---|---|---|---|
23.09. | 21:00 | Manacor | Talavera | 2:5 |
23.09. | 20:45 | Torrejón | Benicarló | 4:4 |
23.09. | 20:30 | Santa Coloma | Lobelle | 2:3 |
23.09. | 13:00 | Cartagena | Murcia | 3:7 |
24.09. | 18:30 | Puertollano | Triman Navarra | 1:2 |
24.09. | 18:00 | Azkar Lugo | Zaragoza | 2:3 |
24.09. | 13:00 | Segovia | Movistar | 3:5 |
24.09. | 21:00 | Ribera | Barcelona | 2:3 |
5. kolo | ||||
---|---|---|---|---|
07.10. | 20:00 | Barcelona | Zaragoza | 5:1 |
07.10. | 21:15 | Cartagena | Triman Navarra | 1:4 |
07.10. | 21:00 | Manacor | Santa Coloma | 8:5 |
07.10. | 20:45 | Torrejón | Movistar | 8:5 |
08.10. | 13:00 | Segovia | Lobelle | 4:2 |
08.10. | 18:30 | Ribera | Benicarló | 3:2 |
08.10. | 18:00 | Azkar Lugo | Murcia | 4:6 |
08.10. | 16:00 | Puertollano | Talavera | 1:3 |
6. kolo | ||||
---|---|---|---|---|
11.10. | 16:00 | Santa Coloma | Puertollano | 5:2 |
11.10. | 21:00 | Zaragoza | Manacor | 2:2 |
11.10. | 21:00 | Lobelle | Cartagena | 5:1 |
11.10. | 20:30 | Triman Navarra | Torrejón | 3:2 |
11.10. | 20:45 | Talavera | Segovia | 1:2 |
12.10. | 16:00 | Movistar | Azkar Lugo | 4:1 |
12.10. | 14:00 | Murcia | Ribera | 8:4 |
12.10. | 18:30 | Benicarló | Barcelona | 1:5 |
7. kolo | ||||
---|---|---|---|---|
14.10. | 21:00 | Zaragoza | Benicarló | 3:2 |
14.10. | 21:00 | Manacor | Puertollano | 5:3 |
14.10. | 20:45 | Torrejón | Lobelle | 4:3 |
15.10. | 12:00 | Cartagena | Talavera | 2:2 |
15.10. | 18:30 | Ribera | Movistar | 2:2 |
15.10. | 18:30 | Segovia | Santa Coloma | 4:1 |
15.10. | 15:00 | Azkar Lugo | Triman Navarra | 2:4 |
16.10. | 17:00 | Barcelona | Murcia | 5:5 |
8. kolo | ||||
---|---|---|---|---|
21.10. | 20:45 | Talavera | Torrejón | 6:6 |
21.10. | 20:45 | Benicarló | Manacor | 4:0 |
21.10. | 20:30 | Triman Navarra | Ribera | 3:2 |
21.10. | 21:00 | Murcia | Zaragoza | 5:4 |
22.10. | 16:15 | Lobelle | Azkar Lugo | 3:3 |
22.10. | 13:00 | Movistar | Barcelona | 1:1 |
22.10. | 18:30 | Santa Coloma | Cartagena | 5:3 |
22.10. | 18:00 | Puertollano | Segovia | 1:1 |
9. kolo | ||||
---|---|---|---|---|
28.10. | 21:15 | Cartagena | Puertollano | 2:9 |
28.10. | 21:00 | Manacor | Segovia | 1:3 |
28.10. | 21:00 | Zaragoza | Movistar | 1:1 |
28.10. | 21:00 | Barcelona | Triman Navarra | 7:2 |
29.10. | 18:30 | Benicarló | Murcia | 0:1 |
29.10. | 18:00 | Azkar Lugo | Talavera | 2:4 |
29.10. | 13:00 | Torrejón | Santa Coloma | 0:4 |
29.10. | 18:30 | Ribera | Lobelle | 5:8 |
10. kolo | ||||
---|---|---|---|---|
04.11. | 21:00 | Movistar | Benicarló | 7:1 |
04.11. | 20:30 | Santa Coloma | Azkar Lugo | 1:3 |
04.11. | 21:00 | Murcia | Manacor | 5:3 |
04.11. | 20:45 | Talavera | Ribera | 5:2 |
04.11. | 20:30 | Triman Navarra | Zaragoza | 1:2 |
05.11. | 18:30 | Puertollano | Torrejón | 5:1 |
05.11. | 18:30 | Segovia | Cartagena | 5:1 |
05.11. | 13:00 | Lobelle | Barcelona | 1:4 |
11. kolo | ||||
---|---|---|---|---|
11.11. | 21:00 | Zaragoza | Lobelle | 3:2 |
11.11. | 21:00 | Manacor | Cartagena | 4:1 |
11.11. | 20:45 | Torrejón | Segovia | 4:3 |
12.11. | 13:00 | Murcia | Movistar | 5:4 |
12.11. | 18:30 | Benicarló | Triman Navarra | 3:4 |
12.11. | 18:00 | Azkar Lugo | Puertollano | 4:6 |
12.11. | 16:30 | Barcelona | Talavera | 13:2 |
12.11. | 18:30 | Ribera | Santa Coloma | 3:3 |
12. kolo | ||||
---|---|---|---|---|
08.11. | 21:00 | Santa Coloma | Barcelona | 1:4 |
18.11. | 21:15 | Cartagena | Torrejón | 2:11 |
18.11. | 20:45 | Talavera | Zaragoza | 5:4 |
18.11. | 20:30 | Triman Navarra | Murcia | 2:4 |
19.11. | 18:30 | Segovia | Azkar Lugo | 4:1 |
19.11. | 18:00 | Lobelle | Benicarló | 5:2 |
19.11. | 13:00 | Movistar | Manacor | 5:0 |
19.11. | 18:30 | Puertollano | Ribera | 4:0 |