2. liga-západ

1. kolo

Aktuální zápasy
Andy Liberec02.10. 20:00
9:6
CF Radobýl Litoměřice
2' Miroslav Král
6' Kamil Makula (Miroslav Král)
8' Libor Janáček (Kamil Makula)
10' Marek Jíra (Michal Zeman)
20' Michal Zeman (Josef Němec)
26' Miroslav Král (Kamil Makula)
29' Miroslav Král (Libor Janáček)
31' Josef Němec (Michal Zeman)
36' Michal Zeman (Josef Němec)
7' Štefan Knapík (Pavel Zuna)
14' Jan Šimáček
16' Jan Šimáček
17' Jan Šimáček
36' Vojtěch Hurt (Karel Patka)
37' Vojtěch Hurt (Miroslav Novotný)
FC Arsenal Benešov02.10. 20:00
5:4
FC Dalmach Turnov
16' Petr Kilián
17' Jaromír Janda (Zdeněk Tichý)
19' Petr Kilián (Petr Šindelář)
21' Martin Burian (Petr Kilián)
39' Petr Kilián (Martin Burian)
3' Lukáš Bakeš (Jaroslav Mencl)
15' Lukáš Bakeš (Jaroslav Mencl)
33' Leoš Bernard
38' Jaroslav Mencl
RSC Čechie Slaný02.10. 20:30
5:4
Balticflora United Teplice
11' Tomáš Kvapil
31' Pavel Hafenrichter (Libor Urban)
35' Tomáš Kvapil (Libor Urban)
36' Tomáš Zima (Tomáš Kvapil)
40' Tomáš Kvapil (Pavel Hafenrichter)
11' Václav Sedlák
25' Václav Sedlák
27' Václav Sedlák
33' Zbyněk Záveský (Alexandr Mamijev)
Grafiko Tábor CF 03.10. 20:30
6:2
Alfa Liberec
13' Ondřej Chrt (Marek Císař)
23' Marek Císař (David Čech)
29' Ondřej Chrt (David Čech)
35' David Čech (Ondřej Chrt)
37' David Čech (Lukáš Prokeš)
39' Lukáš Prokeš (Martin Kaše)
16' Bohumil Záveský (Pavel Vrabec)
27' Bohumil Záveský (Kamil Krejčík)
SK Interobal Plzeň04.10. 10:00
4:3
FK Mladá Boleslav - futsal
13' Petr Kučera
29' Tomáš Vnuk (Jakub Mižár)
33' Petr Kučera
37' Michal Holý (Tomáš Vnuk)
17' Jaroslav Poláček
20' Matěj Kracman
33' Jaroslav Jílek (Martin Sopko)
FK Kladno04.10. 18:00
3:2
Slavia TU Liberec
6' Michal Jaráb (Mikuláš Wojnar)
13' Tomáš Abrham (Petr Zapletal)
26' Petr Zapletal
19' Karel Páral (Milan Bláha)
21' David Dufek (Radek Beran)
Tabulka
místo mužstvo zápasy výhry remízy prohry skóre body forma
1. 1 1 0 0 6:2 3 V
2. 1 1 0 0 9:6 3 V
3. 1 1 0 0 5:4 3 V
4. 1 1 0 0 5:4 3 V
5. 1 1 0 0 4:3 3 V
6. 1 1 0 0 3:2 3 V
7. 1 0 0 1 4:5 0 P
8. 1 0 0 1 4:5 0 P
9. 1 0 0 1 3:4 0 P
10. 1 0 0 1 2:3 0 P
11. 1 0 0 1 6:9 0 P
12. 1 0 0 1 2:6 0 P
Příští kolo
25.10.19:30WizardsLiberec
25.10.20:00KladnoInterobal B
25.10.20:30JablonecChomutov
26.10.20:00Rapid ÚstíChotěboř
27.10.19:00TurnovJerigo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace