2. liga-západ

3. kolo

Aktuální zápasy
Andy Liberec16.10. 20:00
7:4
Slavia TU Liberec
10' Miroslav Král (Kamil Makula)
12' Josef Němec
18' Michal Zeman
23' Miroslav Král (Kamil Makula)
32' Michal Zeman
34' Josef Němec
39' Ludvík Zíka
1' Lukáš Kubeš
28' Milan Bláha (Milan Bobek)
29' Josef Hostaš (Milan Bobek)
36' Lukáš Kubeš
FC Arsenal Benešov16.10. 20:00
3:4
FK Kladno
9' Miroslav Pavlík (Petr Šmejkal)
10' Zdeněk Tichý
40' Jiří Hampešt (Petr Kilián)
23' Tomáš Abrham
28' Jaroslav Kroh (Marek Vašák)
32' Tomáš Vincenc
37' Tomáš Vincenc
RSC Čechie Slaný16.10. 21:00
3:3
FK Mladá Boleslav - futsal
8' Miroslav Chadima (Tomáš Zima)
34' Tomáš Zima (Pavel Hafenrichter)
37' Libor Urban
6' Matěj Kracman
19' Martin Sopko (Jaroslav Jílek)
22' Matěj Kracman (Jaroslav Poláček)
Grafiko Tábor CF 17.10. 20:00
1:4
FC Dalmach Turnov
14' Ondřej Chrt (Lukáš Prokeš)
12' Michal Kulhánek (Lukáš Bakeš)
22' Tomáš Kratochvíl (Jan Mrklas)
23' Jan Škréta (Michal Kulhánek)
39' Jan Zdražil
SK Interobal Plzeň18.10. 10:00
8:5
CF Radobýl Litoměřice
8' Jaroslav Sadílek (Tomáš Vnuk)
10' Adam Forman (Jakub Mižár)
12' Jakub Mižár (Michal Kovács)
24' Michal Kovács (Michal Holý)
26' Michal Kovács
27' Michal Kovács
29' Jaroslav Sadílek
37' Petr Kučera
15' Štefan Knapík (Jan Šimáček)
22' Jan Šimáček (Zdeněk Hanzl)
28' Štefan Knapík (Miroslav Novotný)
38' Jan Šimáček
40' Zdeněk Hanzl
Balticflora United Teplice18.10. 18:00
4:3
Alfa Liberec
8' Peter Moško (Pavel Hajas)
14' Peter Moško (Zbyněk Záveský)
25' Michal Fiala (Jakub Voráček)
36' Zbyněk Záveský (Václav Sedlák)
10' Karel Vanc (Kamil Krejčík)
34' Kamil Krejčík
38' Kamil Krejčík (Karel Vanc)
Tabulka
místo mužstvo zápasy výhry remízy prohry skóre body forma
1. 3 3 0 0 23:16 9 V V V
2. 3 2 1 0 15:11 7 V R V
3. 3 2 0 1 15:10 6 P V V
4. 3 2 0 1 11:7 6 V V P
5. 3 2 0 1 13:12 6 V P V
6. 3 1 1 1 11:9 4 P R V
7. 3 1 1 1 12:15 4 V P R
8. 3 1 0 2 13:14 3 P V P
9. 3 1 0 2 16:19 3 P V P
10. 3 1 0 2 10:13 3 V P P
11. 3 0 1 2 7:11 1 P P R
12. 3 0 0 3 8:17 0 P P P
Příští kolo
25.10.19:30WizardsLiberec
25.10.20:00KladnoInterobal B
25.10.20:30JablonecChomutov
26.10.20:00Rapid ÚstíChotěboř
27.10.19:00TurnovJerigo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace