2. liga-západ

7. kolo

Aktuální zápasy
RSC Čechie Slaný20.11. 20:00
6:9
Andy Liberec
5' Ondřej Zelenka (Vojtěch Štěrba)
13' Pavel Hafenrichter
14' Pavel Hafenrichter
17' Tomáš Zima (Libor Urban)
28' Vojtěch Štěrba (Jakub Jiránek)
30' Pavel Hafenrichter (Ondřej Zelenka)
8' Michal Zeman (Josef Němec)
10' Nikolas Daníček (Kamil Makula)
13' Michal Zeman (Josef Němec)
24' Kamil Makula (Miroslav Betyar)
26' Kamil Makula
29' Nikolas Daníček
32' Michal Zeman (Miroslav Betyar)
37' Miroslav Betyar (Ludvík Zíka)
39' Michal Zeman
Alfa Liberec20.11. 20:00
4:7
CF Radobýl Litoměřice
7' Kamil Krejčík (Pavel Vrabec)
11' Pavel Vrabec (Martin Kotyza)
17' Martin Kotyza (Pavel Vrabec)
29' Karel Vanc (Pavel Vrabec)
19' Jakub Rosocha
20' Marián Rapavý (Pavel Zuna)
21' Jan Šimáček (Marián Rapavý)
27' Pavel Zuna (Marián Rapavý)
28' Jan Šimáček (Zdeněk Hanzl)
34' Jiří Vacek (Pavel Zuna)
40' Jakub Grunert
FK Mladá Boleslav - futsal20.11. 20:00
4:3
FC Dalmach Turnov
1' Martin Sopko (Matěj Kracman)
2' Martin Sopko (Matěj Kracman)
14' Jaroslav Jílek (Petr Pára)
34' Matěj Kracman
8' Vojtěch Hurt
29' Pavel Vítek (Jan Horáček)
38' Michal Kulhánek (Jaroslav Mencl)
Grafiko Tábor CF 21.11. 17:30
4:1
FC Arsenal Benešov
9' Lukáš Prokeš (Ondřej Chrt)
10' Ondřej Chrt (Lukáš Prokeš)
15' Lukáš Prokeš
24' Marek Císař (Lukáš Prokeš)
24' Petr Šindelář (Miroslav Pavlík)
SK Interobal Plzeň22.11. 10:00
6:2
Slavia TU Liberec
3' Jakub Blažek (Tomáš Kadlec)
9' Tomáš Vnuk (Jakub Mižár)
18' Tomáš Kadlec (Jakub Blažek)
20' Tomáš Vnuk (Michal Holý)
29' Petr Kučera
30' Tomáš Vnuk (Jakub Blažek)
3' Maroš Tunák (Jan Beránek)
20' Josef Hegr (Lukáš Kubeš)
Balticflora United Teplice22.11. 18:00
4:5
FK Kladno
17' Tomáš Fau (Peter Moško)
25' Pavel Hajas
25' Pavel Hajas
27' Michal Salák
40' Václav Sedlák
10' Marek Vašák (Jan Čurda)
26' Tomáš Vincenc (David Chaloupka)
28' David Chaloupka
35' David Chaloupka (Josef Fujdiar ml.)
37' Michal Jaráb
Tabulka
místo mužstvo zápasy výhry remízy prohry skóre body forma
1. 7 6 0 1 50:36 18 P V V
2. 7 5 1 1 30:22 16 R V V
3. 7 4 2 1 33:24 14 V R V
4. 7 4 1 2 27:18 13 R P V
5. 7 4 0 3 33:33 12 V V V
6. 7 3 2 2 29:22 11 R V V
7. 7 3 0 4 28:24 9 V P P
8. 7 2 2 3 31:33 8 R V P
9. 7 2 1 4 32:35 7 V R P
10. 7 2 1 4 31:41 7 P P P
11. 7 1 1 5 26:31 4 P P P
12. 7 0 1 6 20:51 1 P P P
Příští kolo
22.11.20:00KladnoChotěboř
22.11.20:30JablonecJerigo
23.11.20:00Interobal BChomutov
23.11.20:00MalibuLiberec
24.11.17:30WizardsRapid Ústí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace