Kapitán Svarogu Claudio v Teplicích končí

Claudinho Svarog
Tři dny před startem nejvyšší soutěže musí Svarog Teplice řešit problém, a to ne úplně příjemný. Přišel o kapitána, Luiz Cláudio Sampaio Filho z klubu odchází. Kdo navlékne pásku vůdce týmu, to se dozvíme v páteční ligové premiéře, kterou tepličtí odehrají na půdě pražské Slavie.
„Po třech sezonách jsem dnes skončil v Teplicích. Přeji klubu jen to nejlepší!“ oznámil Claudio na svém instagramovém profilu. Důvody vůbec nenastínil, a tak o nich můžeme jen a pouze spekulovat. Tak či onak - je jisté, že jeho bilance v dresu Severočechů se zastaví na 68 zápasech a 47 brankách. V barvách Svarogu zažil dvě prohraná finále; pohárové se Spartou a ligové se stejným soupeřem o pár měsíců později.

Asi netřeba dodávat, že se jedná o několikátý pohyb v kádru Teplic před letošní sezonou. Z mužstva, jenž na jaře potrápilo v semifinále Chrudim, zůstal v kádru brankář Michal Hůla a Adriano.

Devětadvacetiletý útočník přišel do Teplic po působení v několika portugalských klubech, budeme sledovat, kde najde další angažmá.