VÝBĚR SOUTĚŽE
ŠPANĚLSKO ZPRAVODAJSTVÍ
Rss kanály

1. LNFS

Los a výsledky soutěže

» strana
1. kolo
09.09. 20:30 Santa Coloma Movistar 0:4
09.09. 21:15 Cartagena Zaragoza 4:3
09.09. 21:00 Manacor Lobelle 1:2
09.09. 20:45 Torrejón Barcelona 2:3
10.09. 16:15 Azkar Lugo Ribera 3:3
10.09. 13:00 Puertollano Murcia 2:3
10.09. 18:00 Talavera Triman Navarra 4:0
10.09. 18:30 Segovia Benicarló 4:3
2. kolo
16.09. 21:00 Movistar Puertollano 2:3
16.09. 21:00 Barcelona Azkar Lugo 9:0
16.09. 21:00 Zaragoza Torrejón 2:2
16.09. 20:30 Triman Navarra Santa Coloma 7:3
16.09. 21:00 Murcia Segovia 4:4
17.09. 18:30 Ribera Manacor 4:1
17.09. 13:00 Benicarló Cartagena 3:5
17.09. 18:00 Lobelle Talavera 2:0
4. kolo
20.09. 21:00 Barcelona Manacor 5:2
30.09. 20:45 Talavera Santa Coloma 3:2
30.09. 21:00 Movistar Cartagena 6:2
30.09. 20:30 Triman Navarra Segovia 1:1
30.09. 21:00 Murcia Torrejón 4:3
01.10. 18:30 Benicarló Azkar Lugo 3:1
01.10. 16:15 Lobelle Puertollano 3:3
01.10. 13:00 Zaragoza Ribera 1:2
3. kolo
23.09. 20:45 Torrejón Benicarló 4:4
23.09. 20:30 Santa Coloma Lobelle 2:3
23.09. 13:00 Cartagena Murcia 3:7
23.09. 21:00 Manacor Talavera 2:5
24.09. 18:30 Puertollano Triman Navarra 1:2
24.09. 18:00 Azkar Lugo Zaragoza 2:3
24.09. 13:00 Segovia Movistar 3:5
24.09. 21:00 Ribera Barcelona 2:3
5. kolo
07.10. 21:15 Cartagena Triman Navarra 1:4
07.10. 21:00 Manacor Santa Coloma 8:5
07.10. 20:45 Torrejón Movistar 8:5
07.10. 20:00 Barcelona Zaragoza 5:1
08.10. 18:00 Azkar Lugo Murcia 4:6
08.10. 16:00 Puertollano Talavera 1:3
08.10. 13:00 Segovia Lobelle 4:2
08.10. 18:30 Ribera Benicarló 3:2
6. kolo
11.10. 21:00 Zaragoza Manacor 2:2
11.10. 21:00 Lobelle Cartagena 5:1
11.10. 20:30 Triman Navarra Torrejón 3:2
11.10. 20:45 Talavera Segovia 1:2
11.10. 16:00 Santa Coloma Puertollano 5:2
12.10. 16:00 Movistar Azkar Lugo 4:1
12.10. 14:00 Murcia Ribera 8:4
12.10. 18:30 Benicarló Barcelona 1:5
7. kolo
14.10. 21:00 Zaragoza Benicarló 3:2
14.10. 21:00 Manacor Puertollano 5:3
14.10. 20:45 Torrejón Lobelle 4:3
15.10. 18:30 Ribera Movistar 2:2
15.10. 18:30 Segovia Santa Coloma 4:1
15.10. 15:00 Azkar Lugo Triman Navarra 2:4
15.10. 12:00 Cartagena Talavera 2:2
16.10. 17:00 Barcelona Murcia 5:5
8. kolo
21.10. 20:45 Benicarló Manacor 4:0
21.10. 20:30 Triman Navarra Ribera 3:2
21.10. 21:00 Murcia Zaragoza 5:4
21.10. 20:45 Talavera Torrejón 6:6
22.10. 16:15 Lobelle Azkar Lugo 3:3
22.10. 13:00 Movistar Barcelona 1:1
22.10. 18:30 Santa Coloma Cartagena 5:3
22.10. 18:00 Puertollano Segovia 1:1
9. kolo
28.10. 21:15 Cartagena Puertollano 2:9
28.10. 21:00 Manacor Segovia 1:3
28.10. 21:00 Zaragoza Movistar 1:1
28.10. 21:00 Barcelona Triman Navarra 7:2
29.10. 18:00 Azkar Lugo Talavera 2:4
29.10. 13:00 Torrejón Santa Coloma 0:4
29.10. 18:30 Ribera Lobelle 5:8
29.10. 18:30 Benicarló Murcia 0:1
10. kolo
04.11. 21:00 Murcia Manacor 5:3
04.11. 20:45 Talavera Ribera 5:2
04.11. 20:30 Triman Navarra Zaragoza 1:2
04.11. 21:00 Movistar Benicarló 7:1
04.11. 20:30 Santa Coloma Azkar Lugo 1:3
05.11. 18:30 Segovia Cartagena 5:1
05.11. 13:00 Lobelle Barcelona 1:4
05.11. 18:30 Puertollano Torrejón 5:1
11. kolo
11.11. 21:00 Zaragoza Lobelle 3:2
11.11. 21:00 Manacor Cartagena 4:1
11.11. 20:45 Torrejón Segovia 4:3
12.11. 18:30 Benicarló Triman Navarra 3:4
12.11. 18:00 Azkar Lugo Puertollano 4:6
12.11. 16:30 Barcelona Talavera 13:2
12.11. 18:30 Ribera Santa Coloma 3:3
12.11. 13:00 Murcia Movistar 5:4
12. kolo
08.11. 21:00 Santa Coloma Barcelona 1:4
18.11. 20:45 Talavera Zaragoza 5:4
18.11. 20:30 Triman Navarra Murcia 2:4
18.11. 21:15 Cartagena Torrejón 2:11
19.11. 18:30 Segovia Azkar Lugo 4:1
19.11. 18:00 Lobelle Benicarló 5:2
19.11. 13:00 Movistar Manacor 5:0
19.11. 18:30 Puertollano Ribera 4:0
» strana
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace